Truhlářství Schulhof

Gothic nábytek

Návrh a realizace prodejny Red Raven a Shadow Wolf 

V posledních letech jsme byli již několikrát osloveni zda dokážeme navrhnout a vyrobit nábytek ve stylu Gothic nebo Metal ? Návrhy se realizovaly, ale vzhledem k náročnosti výroby byly ceny vyšší než zákazník očekával, proto se realizovalo jen několik zakázek ( fotky z důvodu ochrany autorských práv nezveřejňujeme).

Jedna ze zakázek je přístupná veřejnosti - je to nově otevřená pobočka Red Raven, kde si mohou příznivci stylu Gothic, Metal, Punk, Rock nebo Emo vybrat a nakoupit Gothic oblečení i Gothic šperky. Pokud se jim bude interiér líbit - budeme rádi když se o nás zmíní u přátel.

Gothic shop najdete na adrese Na Bělidle 22, Praha 5, přibližně 200 m o metra Anděl.

Gothic shop prodejní pultgothic shop prodejní vitríny1gothic shop prodejní vitríny 2

Shadow Wolf je obchod spadající pod kamennou prodejnu Red Raven na stejné adrese -  zde nakoupíte vše pro milovníky vlků. V nabídce jsou trička s vlky, mikiny s potiskem vlků, vlci jsou prostě na všech dekoračních doplňcích.

Když budete mít štísko najdete v prodejně i živého jakovlka, protože Saarlosův Vlčák majitelky obchodu je občas v prodejně a není vyjímkou, že příjde na nákup zákazník a s ním Československý Vlčák - do prodejny Shadow Wolf mají vlci vstup dovolený.


 

vlčí produkty

 


TOPlist